O nas

Jesteśmy jedną z największych Kancelarii Odszkodowawczych w Polsce, częścią grupy kapitałowej EuCO, największej w Europie Środkowo-Wschodniej firmy pomagającej głównie osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych uzyskać od firm ubezpieczeniowych należne zadośćuczynienia, odszkodowania i inne świadczenia.

Kancelaria została założona w VII 2006 r. w celu wyłącznej obsługi prawnej na drodze postępowania sądowego spraw uprzednio prowadzonych przez spółki wchodzące w skład grupy kapitałowej EuCO. Wyróżnia nas daleko idąca specjalizacja, wieloletnia praktyka w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych, oraz kadra z wieloletnim, niejednokrotnie kilkunastoletnim  doświadczeniem zawodowym.

Ze względu na skalę prowadzonej działalności i w trosce o interesy Klientów, współpracujemy z najlepszymi kancelariami radcowskimi z terenu całej Polski. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną obsługę prawną w sądach na terenie całego kraju.

Specjalistyczna wiedza oraz  olbrzymie doświadczenie prawnicze,  umożliwiły nam wypracowywanie bezpiecznych standardów obsługi doskonale wychodzących naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. W samym 2013 roku przeprowadziliśmy blisko 12.500 wokand, wysłaliśmy ponad 3300 pozwów, zapadło ponad 3100 wyroków w sprawach naszych klientów. Obecnie prowadzimy ponad 6300 spraw na drodze postępowania sądowego i 1700 na etapie przedsądowym. Zaufanie tak licznej grupy Klientów zdobyliśmy także dzięki zindywidualizowanemu podejściu do każdej sprawy oraz wysokiemu poziomowi poczucia odpowiedzialności, którym odznaczają się nasi pracownicy.

W celu możliwie pełnej, rzetelnej oceny skutków zdarzenia w oparciu o dokumentację medyczną i stan zdrowia naszych klientów współpracujemy z lekarzami o różnych specjalizacjach. Aby skuteczniej chronić interesy osób poszkodowanych  współpracujemy z biurem Rzecznika Ubezpieczonych.

Za pośrednictwem mediów, takich jak radio, telewizja, prasa, internet, podejmujemy systematyczne działania mające na celu edukację społeczeństwa w zakresie ich możliwości dochodzenia świadczeń i obrony ich interesów prawnych w związku ze skutkami zdarzeń, których są uczestnikami, a które rodzą odpowiedzialność odszkodowawczą.