Opienie Klientów

„Serdecznie pragnę podziękować wszystkim pracownikom a w szczególności osobom, które w moim imieniu prowadziły sprawę o odszkodowanie dotyczące wypadku z dn, xx (zadośćuczynienie). Dziękuję za trud jaki włożyli pracownicy, który przyniósł mi korzyści”.

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.
Z poważaniem. Halina M.

Dziękuję za solidne i szybkie załatwienie mojej sprawy. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego życzy Alicja P.
Szczęśliwego Nowego Roku. Alicja P.

Serdecznie chciałabym podziękować pracownikom Firmy Europejskie Centrum Odszkodowań z Legnicy za pomoc oraz zaangażowanie się w sprawie odszkodowania po wypadku samochodowym. Szczególnie chciałabym podziękować P.Żbikowi wraz z małżonką którzy wkładają w prace całe serce, jak również wspierają rozmową oraz wyrozumiałością, bardzo rzadko można spotkać w tych czasach tak oddanych pracy ludzi którzy rozumieją oraz przeżywają tragedię która nas spotkała. Poświęcają wiele swojego prywatnego czasu na spotkania a także rozmowy z nami. Są to ludzie pełni zaufania na których można polegać.

Serdeczne pozdrowienia przesyła Aneta Muszyńska wraz z rodziną.